Arašídy křupavé

1 hodnocení
Značka: FreshProtein
99 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

MÁSLA

100% arašídy bez jakýchkoli přídavků! nic než rozmixované arašídy - žádný cukr, žádné zahušťovadlo, nic - 100% kvalita :)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každé máslo je originál. Stejně jako káva nebo víno, i ořechy jsou do jisté míry ovlivněny sezóními vlivy. Proto naše másla mohou chutnat jinak v létě a jinak v zimě. Másla vyrábíme v menším množství. Pokud si u nás máslo koupíte, velmi pravděpodobně je vyrobené před pár dny, maximálně týdny. Rozdíl mezi letním a zimním tak sice přímo neporovnáte, ale mlsnější jazýčky si jistě všimnou.

Naše ořechy jsou striktně praženy “na sucho”, proto naše másla nemají razantní olejovou vrstvu, jakmile je otevřete. Máslo neplave v oleji a ani do něj nepřidáváme rostlinný tuk, abychom zvýšili objem a ušetřili! Naše másla jsou tak jemná, protože je při výrobě na mlýnech rozemíláme až na tzv. koloidní částice.

Čokoládu, kterou používáme, jsme sami dlouho tvrdě testovali. Byla to asi nejtěžší část celého produktového procesu. Museli jsme opravdu dlouho, velmi dlouho ochutnávat a vybírat :) Používáme kvalitní, vysoce procentní čokolády převážně ze Střední a Jižní Ameriky, zpracovávané v jedné z nejmodernějších továren na světě, v Itálii.  

Nepoužíváme laciný plast, který do směsi vypouští umělé látky a pravděpodobně jej vyrábí africké děti. Bez vyjímky používáme skleněné nádoby vyrobené v Čechách, českými skláři (dospělými :).

Složení:100% arašídy
alergeny: arašídy


Nutriční hodnoty másla jemného a křupavého :

Nutriční hodnoty: 100 g
Energetická hodnota: 2402 kJ
Energetická hodnota: 579 kcal
Proteiny: 29,6 g
Sacharidy: 11,6 g z toho cukry  5,9 g
Tuky: 46 g z toho nasycené       8,2 g
Mono-nenasycené tuky    21,1 g
Polo-nenasycené tuky    14,3 g
Vláknina: 8,5 g
Sodík: stopové množství

 

Po otevření spotřebujte do 14 dnů.
Uchovávejte v chladu a nevystavujte přímému slunečního záření.
Spotřebujte do: viz dolní část obalu
Vyrobeno v České republice

Doplňkové parametry

Kategorie: Ořechová másla
Hmotnost: 0.25 kg
Hmotnost: 250g
Položka byla vyprodána…