Lískové ořechy + mléčná čokoláda

1 hodnocení
Značka: FreshProtein
229 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

MÁSLA

100% lískooříškový krém s mléčnou čokoládou Grand Cru! 80% lískové oříšky + 20% čokoláda 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tak tohle je pro nás asi největší chuťovka. Někomu to připomíná nutellu, někomu kunder bueno. Naprosto skvělé máslo z lískových ořechů a mléčné čokoládoy. Samozřejmě bez přidaného cukru.

Každé máslo je originál. Stejně jako káva nebo víno, i ořechy jsou do jisté míry ovlivněny sezóními vlivy. Proto naše másla mohou chutnat jinak v létě a jinak v zimě. Másla vyrábíme v menším množství. Pokud si u nás máslo koupíte, velmi pravděpodobně je vyrobené před pár dny, maximálně týdny. Rozdíl mezi letním a zimním tak sice přímo neporovnáte, ale mlsnější jazýčky si jistě všimnou.

Naše ořechy jsou striktně praženy “na sucho”, proto naše másla nemají razantní olejovou vrstvu, jakmile je otevřete. Máslo neplave v oleji a ani do něj nepřidáváme rostlinný tuk, abychom zvýšili objem a ušetřili! Naše másla jsou tak jemná, protože je při výrobě na mlýnech rozemíláme až na tzv. koloidní částice.

Čokoládu, kterou používáme, jsme sami dlouho tvrdě testovali. Byla to asi nejtěžší část celého produktového procesu. Museli jsme opravdu dlouho, velmi dlouho ochutnávat a vybírat :) Používáme kvalitní, vysoce procentní čokolády převážně ze Střední a Jižní Ameriky, zpracovávané v jedné z nejmodernějších továren na světě, v Itálii.  

Nepoužíváme laciný plast, který do směsi vypouští umělé látky a pravděpodobně jej vyrábí africké děti. Bez vyjímky používáme skleněné nádoby vyrobené v Čechách, českými skláři (dospělými :).

Složení: 80% lískové oříšky, 20% mléčná čokoláda Grand Cru
Alergeny: lískové ořechy, mléko a výrobky z něj


Nutriční hodnoty másla s mléčnou čokoládou :

Nutriční hodnoty: 100 g
Energická hodnota: 2689 kJ
Energická hodnota: 642,1 kcal
Sacharidy: 12,2 g z toho cukry 10,6 g
Tuky: 57,3 g z toho nasycené 9,6 g
Vláknina: 7 g
Bílkoviny: 14,8 g
Sodík: Stopové množství

 

Po otevření spotřebujte do 14 dnů.
Uchovávejte v chladu a nevystavujte přímému slunečního záření.
Spotřebujte do: viz dolní část obalu
Vyrobeno v České republice

Doplňkové parametry

Kategorie: Ořechová másla
Hmotnost: 0.25 kg
Hmotnost: 250g
Položka byla vyprodána…