Sandbag 20kg

Kód: 401
Neohodnoceno
1 390 Kč –10 %
Sandbag 20kg
1 390 Kč –10 % 1 251 Kč
Skladem (1 ks)

Zátěžový pytel nebo-li sandbag je základním prvkem funkčního tréninku nebo posilování body core.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zakoupením těchto pomůcek podpoříš FreshKruháč, dost možná ZACHRÁNÍŠ GYM a my tě naoplátku zvěčníme v síni slávy na www.zachrangym.cz
Pokud chceš něco vzkázat na naši zeď na zachrangym.cz, tak nám zanech vzkaz v poznámce k objednávce . 

Zátěžový pytel nebo-li sandbag je základním prvkem funkčního tréninku nebo posilování body core. Nespornou výhodou těchto powerbagů je jejich multifunkční využití v celém segmentu fitness. Se zátěžovým pytlem si zacvičí jak ženská, tak pánská polovina vašeho fitness. S touto příjemnou vahou sandbagů se mrtvý tah, přemístění a další cviky, naučí i ženy, jež navštěvují vaše fitness. Milovníci výpadové chůze ocení naše podélné ucho, které je našyto přes délku celého pytle. Vám tedy nebrání v tu chvíli nic, vzít si do každé ruky jeden zátěžový vak a překráčet celou posilovnu se 40 kilogramovou zátěží v rukách.

Firma Bear Foot je jednou ze společností, jež díky svému inovativnímu přístupu k novým produktům a poptávce trhu, přichází se stále dokonalejším vybavením pro funkční trénink, crossfit, body core, nebo prosté fitness, kam produkty Bear Foot samozřejmě taky patří.

Zátěžové pytle jsou vyráběny z extrémně odolné koženky. Úchyty jsou vyráběny z extrémne hrubého a odolného materiálu, který se neprodře ani při použití v outdoorovém prostředí.

 

Jednotlivé pytle jsou opatřeny úchopy na stranách, paralelními úchopy ze strany jedné a dlouhým paralelním úchopem ze strany druhé. Tyto úchopy jsou polstrované, avšak nemají tuhou výztuhu, aby nedocházelo k prodření popruhů výstuhou.

Popis :

  • Délka 20 kg sandbagu: 60 cm 
  • Průměr 20 kg sandbagu: 28 cm
  • Materiál: koženka
  • Výplň: měkké polstrování

Doplňkové parametry

Kategorie: Zachraň Gym
Hmotnost: 20 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: