Multivit 280g

2 hodnocení
Značka: FreshProtein
399 Kč
Skladem (>5 ks)

MULTIVIT

Multivitamínový nápoj s obsahem probiotik, esenciálních aminokyselin a ginkgo biloby

Do této směsi jsme se snažili dát vše nezbytné, co by měl aktivní člověk každodenně doplňovat. A asi jsme to trochu přepálili :)

Detailní informace

Detailní popis produktuProč právě Multivit?

Multivit narozdíl od běžných multivitamínových preparátů obsahuje i jiné aktivní složky, které podporují celkový mechanismus produktu. Jedná se o organicky živý produkt, který slouží k doplnění všech potřebných vitamínů, podpory střevní mikroflóry a k doplnění nejdůležitějších aminokyselin.

Jak Multivit funguje?

Produkt je složen z 5 nejdůležitějších mechanismů:

1. Vitamínová směs
2. Probiotická směs
3. Prebiotická směs
4. Proteinová směs Anti-katabolic systém
5. Pre/post Workout Effekt


Vitamínová směs

Multivit obsahuje 11 nejdůležitějších vitamínů, které je nutné doplňovat každý den. Formy našich vitamínů jsou vybírány tak, aby splňovaly co nejkvalitnější vstřebávání v organismu. 

 Probiotická směs - život v našich produktech

Další a nejdůležitější složkou je náš probiotický komplex živých bakteríí. Tyto bakterie zvyšují aktivitu obsažených vitamínů tím, že s vitamíny tvoří složité řetězce, které se ve střevech ihned zúčastní důležitých biochemických procesů.
Obsažené bakterie Lactobacillus acidophilus,  Bifidobacterium bifidum se řadí do řady přátelských bakterií, které podporují sílu a kondici střevní mikroflóry.
Z klinických studií vyplývá, že mezi nejdůležitějšími mechanismy prospěšného působení těchto baktérií je detoxikace organismu a podpora imunitního systému.


Prebiotická směs - podpora života 

Pro naše bakterie jsme museli vymyslet, jak uchovat jejich stabilitu. Než se dostanou živé bakterie tam, kam mají, tak svůj čas tráví v  uzavřeném prostředí (produktu). Musí tedy nějak přežít a zajišťovat svoje životní funkce. Proto jsme přidali složky, které podporují činnost a život těchto bakterií.
Prebiotické složky zastupují rozpustné vlákniny (Nutriose a Blanose), chrom a důležitý prvek selen, který patří mezi antioxidanty, které působí proti volným radikálům z okolního prostředí a tím snižují možnost vzniku rakoviny.

Anti-katabolická směs proteinů - 8 esenciálních aminokyseliny

Bílkoviny jsou nejdůležitější makroživinou, bez které by náš organismus nemohl existovat. Bílkoviny se skládají z menších podjednotek - aminokyselin. Tyto aminokyseliny nám pomáhají v mnoha směrech (regenerace, výkon, stavební prvek atp.).
Multivit obsahuje 8 nejdůležitějších aminokyselin, které si tělo neumí samo vytvářet.
Nechybí ani nejznámější anti-katbolické aminokyseliny BCAA, které slouží především k ochraně a tvorbě nové svalové tkáně.

Před a po tréninku - ginkgo biloba

Poslední složkou je extrakt ginkgo biloby, který jsme do produktu přidali právě pro její prokázané účinky na krevní oběh a nervový systém. Podporuje prokrvení končetin a mozku, takže je vhodnou složkou, před vykonáváním fyzicky/psychicky náročné práce.PŘÍPRAVA A DÁVKOVÁNÍ

Nápoj připravíte rozmícháním 8g (tj. navršená čajová lžička) koncentrátu v 0,2 litrech studené vody. Před konzumací nechte cca 3-5 minut odstát, pak znovu promíchejte, můžete následně i naředit a konzumujte.Lze užívat ráno a večer na lačno, při horší snášenlivosti po jídle. Vhodné před a po fyzickém výkonu.

SKLADOVÁNÍ

Ukládat mimo dosah dětí a slunečních paprsků, skladujte v suchu a při teplotě do 25°C a relativní vlhkosti 60%.

OMEZENÍ

Ukládat mimo dosah dětí! Není určeno dětem. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Překročením denní dávky nezvýšíte účinnost přípravku. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a minerály
Hmotnost: 0.28 kg