VitalyFiber

1 hodnocení
Značka: FreshProtein
390 Kč
Skladem (5 ks)

Bez názvu-1

Směs rozpustných a nerozpustných vláknin s obsahem živých probiotických kultur.

Pro podporu zdraví našich střev a imunity. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak Vitaly Fiber funguje?

Vlákninový přípravek Vitaly Fiber pomáhá střevní peristaltice. Obohacení o vitamin C a minerální látky pomáhá imunitnímu systému a energetickému metabolismu, syntéze bílkovin, podpoře trávicích enzymů a ochraně DNA. Dostatek vlákniny ve stravě pomáhá zdravému životnímu stylu a hlavně je vhodný do diety. Obsahuje laktogenní mikroflóru, nebo-li živé organismy, které se používají při podpoře střevní mikroflóry

Pro koho je určený?

 • Pro každého, kdo hledá produkt zaměřený na podporu střevní mikroflóry. 
 • V období zimy, chřipek, či zvýšených tělesných nárocích. 
 • Vhodné pro sportovce s vyšším příjmem bílkovin. 
 • Při problémech s trávením, vyprazdňováním a nadýmáním. Máte tyto problémy a chcete je řešit s tímto produktem? Raději nám napište na VitalyFiber@freshakademie.cz a my vám poradíme. 

Co obsahuje?

Vlákniny rozpustné a nerozpustné

 • Jablečná vláknina
 • Obilné oříšky
 • Celulóza
 • Pektin
 • Inulín

Minerální směs

 • Železo
 • Molybden
 • Vápník
 • Zinek
 • Mangan
 • Hořčík

Probiotická směs (živá kultura)

 • S. faecium,
 • L. acidophilus
 • B.bifidum

Vitamín C a rutin

Rutin pozitivně zlepšuje křehkost krevních kapilár a také pružnost i propustnost cévní stěny. Pro toto působení se používá u poruch prokrvení žil dolních končetin, otocích dolních končetin, ale také při hemoroidech. Podpora zlepšení křehkosti krevních kapilár se používá při zvýšené lomivosti a propustnosti krevních vlásečnic způsobených nemocemi, jako je chorobná krvácivost, změny na sítnici při cukrovce či nedostatek vitaminu C (tato nemoc je označována jako kurděje a patří již víceméně do minulosti). Patří rovněž mezi důležité antioxidanty, pomáhá snižovat hladinu LDL frakce cholesterolu a také zvyšuje účinek vitaminu C (zabraňuje jeho oxidaci), který také patří mezi důležité antioxidanty.
Vitamín C s rutinem tvoří synergický efekt a napomáhají v produktu zlepšovat podmínky prostředí pro živou probiotickou kulturu.

Servisin

Níže uvedený text není zdravotní tvrzení, pouze všeobecná informace k surovině obsažené v produktu

Servisin je obchodní název jednoho z řady přírodních extraktů, které jsou někdy známy pod souhrným názvem Juvenilní přípravky. Je deklarován jako doplněk stravy, připravovaný originální technologií výroby a je patentově chráněný. Servisin je přirozený komplex netoxických, biologicky účinných látek. Obsahuje více než 50% volných aminokyselin, bílkovinných frakcí a oligopeptidů. Tento biologický komplex uvedených látek v přirozených vazbách je, jak bylo prokázáno mnoha studiemi, účinný pouze jako celek. Servisin je v podstatě imunoregulátor, který působí příznivě na zlepšení stimulačního, regeneračního a obranného systému organizmu. Zlepšuje prokrvení tkání a parenchymatózních orgánů, a tím zlepšuje či normalizuje metabolizmus, zvyšuje energetický potenciál a zlepšuje celkový zdravotní stav. Zvyšuje práceschopnost konzumentů po stránce fyzické i psychické, zvyšuje životní elán.  Tento polyvalentní účinek lze vysvětlit působením na centrální a vegetativní nervový systém. Působení Servisinu je fyziologické. Přípravek může být použit jako stimul ke zlepšení psychosomatické rovnováhy, k posílení regeneračních procesů v organizmu a ke zvýšení ochranných schopností jedince vůči všem extrémním vlivům špatných ekologických podmínek života. Zvyšuje odolnost vůči infekcím (běžná nachlazení, anginy, virozy ap.). K onemocnění buď vůbec nedojde nebo je průběh lehčí. U zdravých lidí vede podávání Servisinu k lepšímu a kvalitnějšímu zvládnutí zvýšeného výkonu organizmu, jako prevence únavy a k rychlému návratu do normální kondice po duševních a tělesných zátěžích a k výraznější regeneraci a reparaci obranných procesů organizmu, včetně normalizace metabolických procesů. Servisin odstraňuje únavu, vyčerpanost a regeneruje vitalitu. U pacientů s častou frekvencí onemocnění horních cest dýchacích, viróz a chronických bronchitid bylo během 3 let prokázáno, že frekvence těchto onemocnění je podstatně menší a dojde-li k manifestaci choroby, je její průběh mírný a krátkodobý. Bylo zjištěno významné urychlení hojivosti po operačních zásazích a snížení výskytu zánětlivých procesů. Servisin tiší bolesti, uklidňuje a pomáhá vyrovnat psychickou zátěž, stresové situace, odstraňuje vyčerpanost, zlepšuje odolnost organizmu, ale i spánek a paměť pacientů. Dokonce tiší bolest při neuralgii trojklanného nervu a při určitých bolestech lokomočního systému (svaly, klouby, vazy). Servisin se  zvláště významně uplatňuje u projevů alergických.

 


 

Návod k použití

Směs rozmíchejte ve vodě a poté vypijte. Můžete také přidat menší množství vody a rozmíchat na kašičku. Poté je možné přidat do libovolné potraviny, nebo přímo konzumovat. Při přípravě chraňte před teplotou vyšší než 500C.

Složení

Rozpustné a nerozpustné vlákniny (jablečná vláknina, obilné oříšky, mikrokrystalická celuloza, pektin), inulín, maltodextrin, minerální směs (železo – síran železnatý, molybden – molybdenan sodný, vápník - trikalciumfosfát, zinek – glukonan zinečnatý, fosfor - trikalciumfosfát, mangan – glukonan manganatý, měď – glukonan měďnatý, hořčík – uhličitan hořečnatý, hydroxid horečnatý), laktogenní kultury (S. faecium, L. acidophilus,  B.bifidum), rostlinný extrakt rutin, xanthan, kyselina askorbová, laktát vápenatý, oxid hořečnatý, aroma (skořice, jablko), selen - selenan sodný na kvasničné biomase, chrom – chlorid chromitý, sladidlo sucralosa, jod, - jodid draselný, servisin – standardizovaný extrakt bakterií mléčného kvašení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláknina
Hmotnost: 0.5 kg
Hmostnost: 500g