VitalyFiber

1 hodnocení
Značka: FreshProtein
390 Kč
Skladem (>5 ks)

Bez názvu-1

Směs rozpustných a nerozpustných vláknin s obsahem živých probiotických kultur.

Pro podporu zdraví našich střev a imunity. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak Vitaly Fiber funguje?

Vlákninový přípravek Vitaly Fiber pomáhá střevní peristaltice. Obohacení o vitamin C a minerální látky pomáhá imunitnímu systému a energetickému metabolismu, syntéze bílkovin, podpoře trávicích enzymů a ochraně DNA. Dostatek vlákniny ve stravě pomáhá zdravému životnímu stylu a hlavně je vhodný do diety. Obsahuje laktogenní mikroflóru, nebo-li živé organismy, které se používají při podpoře střevní mikroflóry

Pro koho je určený?

 • Pro každého, kdo hledá produkt zaměřený na podporu střevní mikroflóry. 
 • V období zimy, chřipek, či zvýšených tělesných nárocích. 
 • Vhodné pro sportovce s vyšším příjmem bílkovin. 
 • Při problémech s trávením, vyprazdňováním a nadýmáním. Máte tyto problémy a chcete je řešit s tímto produktem? Raději nám napište na VitalyFiber@freshakademie.cz a my vám poradíme. 

Co obsahuje?

Vlákniny rozpustné a nerozpustné

 • Jablečná vláknina
 • Obilné oříšky
 • Celulóza
 • Pektin
 • Inulín

Minerální směs

 • Železo
 • Molybden
 • Vápník
 • Zinek
 • Mangan
 • Hořčík

Probiotická směs (živá kultura)

 • S. faecium,
 • L. acidophilus
 • B.bifidum

Vitamín C a rutin

Rutin pozitivně zlepšuje křehkost krevních kapilár a také pružnost i propustnost cévní stěny. Pro toto působení se používá u poruch prokrvení žil dolních končetin, otocích dolních končetin, ale také při hemoroidech. Podpora zlepšení křehkosti krevních kapilár se používá při zvýšené lomivosti a propustnosti krevních vlásečnic způsobených nemocemi, jako je chorobná krvácivost, změny na sítnici při cukrovce či nedostatek vitaminu C (tato nemoc je označována jako kurděje a patří již víceméně do minulosti). Patří rovněž mezi důležité antioxidanty, pomáhá snižovat hladinu LDL frakce cholesterolu a také zvyšuje účinek vitaminu C (zabraňuje jeho oxidaci), který také patří mezi důležité antioxidanty.
Vitamín C s rutinem tvoří synergický efekt a napomáhají v produktu zlepšovat podmínky prostředí pro živou probiotickou kulturu.

Servisin

Níže uvedený text není zdravotní tvrzení, pouze všeobecná informace k surovině obsažené v produktu

Servisin je obchodní název jednoho z řady přírodních extraktů, které jsou někdy známy pod souhrným názvem Juvenilní přípravky. Je deklarován jako doplněk stravy, připravovaný originální technologií výroby a je patentově chráněný. Servisin je přirozený komplex netoxických, biologicky účinných látek. Obsahuje více než 50% volných aminokyselin, bílkovinných frakcí a oligopeptidů. Tento biologický komplex uvedených látek v přirozených vazbách je, jak bylo prokázáno mnoha studiemi, účinný pouze jako celek. Servisin je v podstatě imunoregulátor, který působí příznivě na zlepšení stimulačního, regeneračního a obranného systému organizmu. Zlepšuje prokrvení tkání a parenchymatózních orgánů, a tím zlepšuje či normalizuje metabolizmus, zvyšuje energetický potenciál a zlepšuje celkový zdravotní stav. Zvyšuje práceschopnost konzumentů po stránce fyzické i psychické, zvyšuje životní elán.  Tento polyvalentní účinek lze vysvětlit působením na centrální a vegetativní nervový systém. Působení Servisinu je fyziologické. Přípravek může být použit jako stimul ke zlepšení psychosomatické rovnováhy, k posílení regeneračních procesů v organizmu a ke zvýšení ochranných schopností jedince vůči všem extrémním vlivům špatných ekologických podmínek života. Zvyšuje odolnost vůči infekcím (běžná nachlazení, anginy, virozy ap.). K onemocnění buď vůbec nedojde nebo je průběh lehčí. U zdravých lidí vede podávání Servisinu k lepšímu a kvalitnějšímu zvládnutí zvýšeného výkonu organizmu, jako prevence únavy a k rychlému návratu do normální kondice po duševních a tělesných zátěžích a k výraznější regeneraci a reparaci obranných procesů organizmu, včetně normalizace metabolických procesů. Servisin odstraňuje únavu, vyčerpanost a regeneruje vitalitu. U pacientů s častou frekvencí onemocnění horních cest dýchacích, viróz a chronických bronchitid bylo během 3 let prokázáno, že frekvence těchto onemocnění je podstatně menší a dojde-li k manifestaci choroby, je její průběh mírný a krátkodobý. Bylo zjištěno významné urychlení hojivosti po operačních zásazích a snížení výskytu zánětlivých procesů. Servisin tiší bolesti, uklidňuje a pomáhá vyrovnat psychickou zátěž, stresové situace, odstraňuje vyčerpanost, zlepšuje odolnost organizmu, ale i spánek a paměť pacientů. Dokonce tiší bolest při neuralgii trojklanného nervu a při určitých bolestech lokomočního systému (svaly, klouby, vazy). Servisin se  zvláště významně uplatňuje u projevů alergických.

 


 

Návod k použití

Směs rozmíchejte ve vodě a poté vypijte. Můžete také přidat menší množství vody a rozmíchat na kašičku. Poté je možné přidat do libovolné potraviny, nebo přímo konzumovat. Při přípravě chraňte před teplotou vyšší než 500C.

Složení

Rozpustné a nerozpustné vlákniny (jablečná vláknina, obilné oříšky, mikrokrystalická celuloza, pektin), inulín, maltodextrin, minerální směs (železo – síran železnatý, molybden – molybdenan sodný, vápník - trikalciumfosfát, zinek – glukonan zinečnatý, fosfor - trikalciumfosfát, mangan – glukonan manganatý, měď – glukonan měďnatý, hořčík – uhličitan hořečnatý, hydroxid horečnatý), laktogenní kultury (S. faecium, L. acidophilus,  B.bifidum), rostlinný extrakt rutin, xanthan, kyselina askorbová, laktát vápenatý, oxid hořečnatý, aroma (skořice, jablko), selen - selenan sodný na kvasničné biomase, chrom – chlorid chromitý, sladidlo sucralosa, jod, - jodid draselný, servisin – standardizovaný extrakt bakterií mléčného kvašení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláknina
Hmotnost: 0.5 kg
Hmostnost: 500g

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení